Beleef wat
natuur kan doen
De zomer is een heerlijk moment om eropuit te trekken en de natuur van dichtbij te beleven. Ga mee met onze natuurexpert en ontdek tijdens een excursie wat er allemaal groeit, bloeit en leeft op en rondom de Lemelerberg. Of duik de natuurschuur in en ontdek een nieuw natuurproefje. En na al dat ontdekken? Tijd om lekker af te koelen in het buitenzwembad! Zo beleef je de zomer volop buiten.
- Kamperen, glamping & natuurhuisjes
- Aan de voet van de Lemelerberg
- Met fijne voorzieningen om je heen
Vanaf Lemeler Esch sta je midden op de uitgestrekte heide, waar in de zomer paarse bloemen het landschap laten stralen. Meestal is de bloei op z’n mooist van half augustus tot half september, maar door gunstige weersomstandigheden kan de bloei soms al iets eerder beginnen.
Houd je van dat typische kampeergevoel, maar heb je geen eigen kampeermiddel? Of wil je gewoon nét wat meer comfort? Op onze glampingplekken beleef je rust, natuur en vrijheid, met het gemak van een compleet ingerichte accommodatie.