Foodtruck & live-cooking

Foodtruck & live-cooking

In de vakanties verrassen we je graag meerdere dagen per week met een foodtruck, live-cooking en pizza-avonden. Geniet bijvoorbeeld van de Indische smaken van Berend’s Bar of proef vlees uit het Vechtdal, bereid door de Super Smoker BBQ.

Benieuwd naar de planning tijdens jouw verblijf? Dit vind je tegen die tijd in het activiteitenprogramma en in de activiteitenkalender in onze app.  

  • Foodtruck op het terras
  • In de zomer 3 á 4 avonden per week
  • Geniet op je eigen plekje of op het terras
Collega's Floor en Anne met pizza's op het terras van Boscafé Lemeler Esch
Footer bloem
“Vandaag geen foodtruck gepland? Onze snackhoek is elke dag geopend voor een snelle hap. Lekker uiteten in de buurt? Op 3 km afstand ligt restaurant Bistro Kelleza, met een grote buitenspeeltuin. En ook in Ommen vind je hele leuke restaurantjes.” Dinertips in de omgeving
Indisch bordje van Foodtruck Berends Bar op terras van Boscafé Lemeler Esch
Foodtruck Berend's Bar op terras van Boscafé Lemeler Esch
Heide in bloei op de Lemelerberg bij Lemeler Esch natuurcamping in Overijssel

Wij helpen je graag

Verblijf aan de voet van de lemelerberg

Heb je een vraag? Of vind je het fijn om samen te kijken naar jouw ideale plekje? Wij vinden het leuk om met je mee te denken!

Neem contact op